Nyílt szenátusülés és oklevélátadó díszünnepség

Utolsó módosítás: 2017. február 11.

Az Eszterházy Károly Egyetem négy campusán 546 hallgató tett sikeres záróvizsgát a 2016/2017-es keresztféléves képzésben.

Az Egyetem egri képzési helyén az elmúlt hetekben 362-en végeztek. Alapképzésben 156, mesterképzésen pedig 166 fő fejezte be tanulmányát. A szakirányú továbbképzést választók közül 29-en kapnak oklevelet, valamint 11-en felsőfokú szakképzés teljesítéséről kapnak oklevelet.

A díszünnepségen habilitációs díszoklevelet vehetett át Dr. Fritz Péter és Dr. Hanák Zsuzsanna, akik az Eszterházy Károly Egyetem Neveléstudományi Doktori Iskolájában tartották meg habilitációs előadásukat.

A rendezvényen 3 doktorandusz hallgató tett doktori esküt. Szentes Erzsébet a Neveléstudományi Doktori Iskolában Nóvé Béla és Szabó Viktor pedig a Történelemtudományi Doktori Iskolában szerzett PhD fokozatot.

Az Eszterházy Károly Főiskola 2015-ben díjat alapított, mellyel a tudományos kutatások terén kimagasló eredményeket elért oktatók és doktoranduszok munkáját kívánja elismerni. A Minőségi Tudományos Publikációk Díját immáron második alkalommal vehetik át azon oktatóink, tanársegédjeink és doktoranduszaink, akik munkájuk elvégzése mellett magas szintű tudományos szerzői tevékenységet folytatnak.

2016. évi Tudományos Publikációs Díjban részesül:
Egyetemi tanár, professzor kategóriában:
- Jedlovszky Pál egyetemi tanár (TTK)
- Polgári Márta kutató professzor (TTK)

- Tanársegéd kategóriában:
- Orgoványi-Gajdos Judit tanársegéd (PK)
- Csugány Julianna tanársegéd (GTK)

PhD hallgató kategóriában:
- Faragó Boglárka PhD hallgató (PK)

A Gyöngyösi Károly Róbert Campuson 2017. február 11. szombaton 10:00 órától, a Jászberényi Campuson pedig 14:00 órától tartjuk keresztféléves oklevélátadó díszünnepségünket.

Fotó: Kakuk Dániel
Gépgalériánkat az Egyetem Facebook-oldalon találják meg.