Óriási siker: Szocped MA Egerben

Utolsó módosítás: 2017. szeptember 27.

2018 szeptemberében indul a Szociálpedagógia Master szak!

A Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottság a 2017/7/VIII/13 számú határozatával engedélyezte a szociálpedagógiai mester képzést az Eszterházy Károly Egyetemen.

"Egy hosszú, küzdelmes szakasza zárul le a tanszék életében, és egy új jövő építése indul el az intézményben! Köszönjük minden kollégának, minden támogatónknak és az Egyetem vezetésének, hogy ebben a küzdelemben és nemes munkában támogatták a tanszéket! Nagy köszönet hallgatóinknak, és az Egerben végzetteknek, hogy kitartottak mellettünk, bíztattak minket és erőt adtak ahhoz, hogy az akkreditációs és szakindításhoz szükséges munkát elvégezzük. Várunk minden volt és jelenleg a képzésben lévő hallgatónkat a Szociálpedagógia MA-n!" - fogalmazta meg örömét dr. Hadnagy József tanszékvezető főiskolai docens.

Bélyegkép: Szántó György