Országos sporttelevízióban női kéziseink

Utolsó módosítás: 2017. március 13.

A Digi Sport televíziós csatorna is felfigyelt az Eszterházy KFSC és a Líceum Televízió közös videójára.

Már hetek óta járja a világhálót az a videó, amiben kiderül, miért is jó dolog a kézilabda sport, és mennyire nagyszerű érzést jelenthet egy jó társasághoz, egy összetartó csapathoz tartozni.

Ezt a témát ragadta meg az Eszterházy KFSC női kézilabda egyesülete, és ezen gondolatok tolmácsolásában nyújtott komoly segítséget a Líceum Televízió. A közös munka gyümölcse pedig az országos média figyelmét is felkapta, többek között emiatt is hívta meg a gárda néhány tagját a Digi Sport televíziós csatorna.

Szombathy Pál Reggeli Start elnevezésű élő, napindító műsorának így hétfő reggel Hegedűs Tibor vezetőedző, valamint Győrffy Alexandra kapus volt a vendége. A beszélgetés teljes egésze itt is elérhető, de a hét országszerte az Eszterházy Károly Egyetemmel indulhatott, köszönhetően a lányoknak.

Hétvégi sportösszefoglalónkat az alábbi linken olvashatják: http://palettaonline.hu/mozgaster/otbol-harom-meccs-jott