Pályázat Élménysuli cím elnyerésére

Utolsó módosítás: 2020. május 06.

Elérhetőek a 2020/2021-es tanévre szóló Élménysuli cím pályázati feltételei.

A pályázati program

Az Élménysuli egy olyan pályázat által elnyerhető cím, amelyet azok a KAPOCS-partnerintézmények nyernek el egy tanévre, akik a program elemeit mintaértékűen valósítják meg, és az újszerű módszerek elsajátítása érdekében igénybe veszik a Szakmai Támogatórendszer (továbbiakban: SZTR) által biztosított szakmai támogatást.

A pályázat célja, hogy segítsék a KAPOCS-iskolahálózat szakmai munkájának fejlődését, és ennek megvalósítását az Élménysuli cím megítélésével ismerhessék el.

A pályázati feltételek – éppen az igényesebb szakmai feltételek megteremtése érdekében okszerűen szigorúbbak, mint a tagsági regisztrációnál előírtak.

Kik pályázhatnak?

Az Élménysuli címre azok a KAPOCS-iskolahálózat partnerintézményei pályázhatnak, akik előzőleg regisztráltak a KAPOCS-iskolahálózatba, regisztrációjukat elfogadták.

A pályázat benyújtásának módját és kritériumait megtalálja a Komplex Alapprogram oldalán.

A pályázat benyújtásának ideje: 2020. május 4 – július 15.

Határidőn belül benyújtott pályázatnak minősül az a pályázat, amelyet július 15-ig feladnak.

Forrás: komplexalapprogram.hu