Pedagógus állásbörze honlap

Utolsó módosítás: 2019. március 13.

Az Eszterházy Károly Egyetem nemzetstratégiai fontosságú célkitűzése a magas szintű pedagógusképzés biztosítása.

A pedagógus létszám várható csökkenésére fókuszálva az Eszterházy Károly Egyetem erősíteni kívánja szerepvállalását a pedagógusképzésben és a továbbképzések területén. Küldetésünk megvalósításához nélkülözhetetlen a köznevelési intézményekkel való szoros együttműködés.

Elkötelezettek vagyunk abban, hogy segítsünk az iskoláknak megtalálni a számukra hiányzó munkatársakat. Az intézményünkben végzett kiváló pedagógusaink és jelenlegi hallgatóink számára pedig segítsünk rálelni a számukra leginkább megfelelő munkahelyre. Ezért hoztuk létre a Pedagógus Állásbörze honlapot.

Az oldalon történt regisztráció után rögzíthetők a szükséges adatok. A kezdő oldalon megnyitható súgó segít eligazodni az oldal kezelésében.

Bízunk abban, hogy a Pedagógus Állásbörze honlap működtetése is segítséget nyújt a köznevelés számára a megfelelő munkaerő biztosításához!

Főoldali fotó: Berán Dániel