Sikeresen lezárultak a nyári táborok

Utolsó módosítás: 2015. augusztus 17.

Idén a TÁMOP-4.2.2.B-15/1/KONV-2015-0016 projekt keretében 4 különféle profilú tábor, 6 turnusban került megrendezésre a főiskola keretein belül. A táborok sorát az augusztus 10. és 14. között megtartott angol nyelvi tábor zárta, melyhez hasonlóra júniusban már sor került.

Délelőtt angol nyelvi órákon vehettek részt a gyerekek csoportbontásban, délután szabadidős programok tették felejthetetlenné a táborban eltöltött időt. Ellátogattak a várba, a Varázstoronyba és a Planetáriumba, kézműves foglalkozásokon próbálhatták ki kreativitásukat. A kánikula sem hiúsíthatta meg az izgalmas számháborút. A délelőtti és délutáni foglalkozások megvalósításában egyaránt a gyakorlóiskola tanárai segédkeztek.

A pályázati forrásnak köszönhetően tízórait, ebédet és uzsonnát is kaptak a táborozók.

Fotó: Szántó György