Színes, izgalmas munkák

Utolsó módosítás: 2019. június 20.

Tervezőgrafika mesterszakos hallgatóknak nyílt kiállítása a Kepes Intézetben.

Ez az ötödik évfolyam, amelyik tervezőgrafika mesterszakon végez, ami bizonyítékul szolgál, hogy a képzés otthonra talált Egerben, az Eszterházy Károly Egyetemen – erről szólt a megnyitón Dr. Pintér Márta Zsuzsanna, a Bölcsészettudományi és Művészeti Kar dékánja. A végzős fiataloknak azt kívánta: teljesüljenek terveik és érjék el a megálmodott karriert a pályán.

Szabó Andrea tervezőgrafikus művész szerint színes, változatos, izgalmas munkák születtek.

A tizenkét hallgató alkotásai közül idén is kiválasztották az egyet, mely elnyerte a Diploma-díjat. A győztest Dr. Süli-Zakar Szabolcs, a Média és Design tanszék vezetője hirdette ki: Katyina Brigitta tervei bizonyultak idén a legjobbnak.

A tanszékvezető úgy fogalmazott: idén is izgalmas, műfajokat átlépő munkák születtek, melyek egymásra is reflektálnak.

A kiállítás június 29-ig látogatható a Kepes Intézetben.

Írta: Berán-Juhász Henrietta

Fotó: Kakuk Dániel