Tanítsunk Magyarországért online fórum

Utolsó módosítás: 2021. február 01.

Hallgatói fórumot tartottak online formában – a Teams keretrendszerben – január 29-én a Pécsi Tudományegyetem szervezésében a Tanítsunk Magyarországért programról.

A délutáni szekcióban a többi magyarországi TM egyetem hallgatói is lehetőséget kaptak arra, hogy bemutassák azt a munkát, amit az elmúlt félévben végeztek mentorként. A hallgatóink közül Tóth Lili és Rácz Dzsenifer Anna mentor nagyköveteink tartottak rendkívül élvezetes és hasznos beszámolót a tapasztalataikról.

Ezt megelőzően néhány szóban a mentorok felkészítő oktatói, Dr. Czövek Andrea és Dr. Dorner László is elmondták a programmal kapcsolatos tapasztalataikat.

Még mindig lehet jelentkezni a programra, a NBP_PS011G2 kódon találják meg a kurzust kedves hallgatóink!