TanTrend.hu podcast Juhász Árpáddal

Utolsó módosítás: 2017. december 12.

Juhász Árpád geológussal, világutazóval, a hazai természettudományos ismeretterjesztés egyik legjelentősebb alakjával, a "magyar David Attenborough"-val beszélgetett Hegedűs Mihály és Ijjas Tamás a szerző legújabb könyve, az Egzotikus Latin-Amerika kapcsán.

Az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet TanTrend nevű oktatási portálja 2017 októberi indulása óta igazodási pont kíván lenni pedagógusok és diákok számára, ahol hiteles, használható és érdekes dolgokról olvashatnak. A honlapot látogatók nap mint nap találkozhatnak könyvajánlókkal, kvízekkel, oktatási hírekkel, módszertani jellegű cikkekkel, pszichológiai cikkekkel, programajánlókkal, beszámolókkal konferenciákról és egyéb pedagógiát érintő rendezvényekről valamint interjúkkal és podcastokkal is.

Balról: Ijjas Tamás, Juhász Árpád, Hegedűs Mihály

Forrás: http://tantrend.hu/hir/tantrend-podcast-juhasz-arpaddal