Tanulmányi versenyek győzteseit díjazták

Utolsó módosítás: 2018. június 08.

Vendégül látta a Megyeházán a tanulmányi versenyek megyei legjobbjait az Oktatási Hivatal Egri Pedagógiai Oktatási Központja.

Az általános és alapfokú művészeti iskolákból ezúttal 56 tanuló és 44 pedagógus eredményeit ismerték el. A Heves Megyei Kormányhivatal „A legeredményesebb tehetséggondozó pedagógus" díját Villangó Pálné, az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájának tanára vehette át dr. Seszták Attila főigazgatótól – közölte honlapján a Heves Megyei Kormányhivatal.

A legjobb művészetoktatási intézmény díját idén az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézete kapta.

Főoldali fotó és cikk fotó: Berán Dániel (Heves Megyei Hírlap)