Tragédia történt, segítséget várnak

Utolsó módosítás: 2019. február 07.

Tragédia érte a szarvaskői Bíró családot: szerdán porig égett a háromgyermekes család háza. Az egyetem Gyakorlóiskolája és a szarvaskői önkormányzat is gyűjtést szervez.

Az alábbiakban az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájának felhívását közöljük:

„Tisztelt Szülők!

Iskolánk egyik tanulójának családját óriási tragédia érte: 2019. február 6-án porig égett az otthonuk, és vele 20 év munkája lett hamuvá.

Szerencsére személyi sérülés nem történt és a család szeretné mihamarabb újjáépíteni a házukat. Ehhez viszont jelentős anyagi forrásra van szükségük.

Intézményünk gyűjtést szervez a Bíró család megsegítésére.

Aki lehetőségeihez mértem szeretné támogatni őket 2019. február 11 és 15 között, reggel 7.30 és 8.00 között adhatja le pénzadományát a Bartók téri épületében a porta előtt. Az így összegyűlt gyors segélyt a hét végén juttatjuk el számukra.

Ingóság és egyéb, ruhanemű felajánlást egyelőre nem fogadnak, ugyanakkor, aki építőanyaggal, (falazóanyag, gerendák, födém) munkaerővel, szerszámmal tudja támogatni az építkezést, jelezze azt Pusztai Eszter osztályfőnöknek a pusztai.eszter@uni-eszterhazy.hu email címen.

Terveink szerint a jövőben egy újabb akcióval szeretnénk támogatni őket, erről a későbbiekben adunk tájékoztatást.

Köszönünk minden jó szándékú támogatást!

Az iskola vezetése”