Új rektorhelyettes az egyetem vezetőségében

Utolsó módosítás: 2017. április 11.

Dr. Liptai Kálmán, az egyetem rektora Dr. Bujdosó Zoltánt bízta meg a campusokért felelős rektorhelyettesi feladatok ellátásával.

A campusok alaptevékenységi körébe tartozó oktatási, tudományos-kutatási tevékenységének összehangolása, koordinálása és egységesítése érdekében április 1-től Dr. Bujdosó Zoltánt bízta meg az egyetem rektora a campusokért felelős rektorhelyettesi feladatok ellátásával.

Dr. Bujdosó Zoltán a Debreceni Egyetemen szerzett diplomát, doktori fokozatot és habilitált doktori címet. 2005. július 1-e óta dolgozik az intézményben, 2015 óta lát el vezetői feladatokat. Kutatási tevékenysége a turizmus és a területfejlesztés témaköréhez kapcsolódik, angol és német nyelven felsőfokon, orosz nyelven társalgási szinten beszél.

A rektorhelyettes tevékenységét a Gyöngyösi Károly Róbert Campus, a Jászerényi Campus, valamint a Sárospataki Comenius Campus vonatkozásában látja el, figyelemmel az egyetem intézményfejlesztési tervére. A campusokért felelős rektorhelyettes az egyetem stratégiai céljai megvalósítása érdekében felel a feladatok campus szintű megvalósításáért, illetve a campusokon folyó munka koordinálásáért.