Újabb szaktekintély tart edzést Egerben

Utolsó módosítás: 2014. december 01.

Németh András után ezúttal Juhász István tart bemutató tréninget.

Az Eszterházy KFSC női kézilabda csapata és az Eszterházy Károly Főiskola próbálja tovább népszerűsíteni a kézilabdát. Ezúttal Juhász István lesz a vendégünk, aki rengeteg gyakorlattal és elméleti képzéssel készül jövő hét szerdára. Juhász István korábban a magyar férfi kézilabda válogatott edzője volt, míg napjainkban Magyarország B férfi válogatottjának szövetségi-kapitánya. Klubedzőként a Mezőkövesdi KC sikerkovácsa volt, kezei alól rengeteg fiatal tehetséges játékos került ki. A matyó várost egy törökországi edzősködés követte, majd a Magyar Kézilabda Szövetség szakmai-igazgatójaként tért haza.

A bemutató edzést az Eszterházy KFSC NB I/B-s női kézilabda csapata segítségével fogja megtartani december 3-án, szerdán 10 órától az egri Leányka úti Sportcsarnokban.

Várunk minden kedves érdeklődőt, testnevelőt, diákot és edzőt az ingyenes bemutató edzésre. A tréning után Juhász István minden edző kolléga kérdésére szívesen válaszol.

(Forrás: eszterhazykfsc.hu, FOTO: boon.hu)