Újmédia és osztálytermi interakciók

Utolsó módosítás: 2019. április 30.

A 15. MelLearN Lifelong Learning Nemzetközi Konferenciát - amely az idei évben a Felsőoktatási innovációk a tanulás korában: a digitalizáció, képességfejlesztés és a hálózatosodás kihívásai címet kapta -, 2019. április 25-26-án a Dunaújvárosi Egyetemen rendezték meg.

A csütörtök délutáni Felsőoktatás és digitális kultúra szekción belül az Internetes kommunikáció és média hatása a digitalizációs folyamatokra részében, az újmédia alkalmazásának lehetőségei és az osztálytermi interakciók témában tartott sikeres előadást Borbás László, a Vizuális Művészeti Intézet, Mozgóképművészeti és Kommunikációs Tanszék tanára.

Előadása Az újmédia alkalmazásának lehetőségei a tanulás-tanítás különböző színterein - osztálytermi interakciók című, az ELTE Neveléstudományi Doktori Iskolájában zajló PhD-kutatásaira épült.

A konferencia linkje: http://mellearn.hu/konferencia-program-2019/