Utolsó lehetőség az Évkönyvbe való bekerülésre!

Utolsó módosítás: 2014. december 05.

IDŐPONTVÁLTOZÁS - Szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy a fotózás, ami az Évkönyvbe való bekerülés alapfeltétele, utolsó alkalommal kerül meghirdetésre ebben a félévben!

Kedves Végzős Hallgató!

Amennyiben szeretnél egy szép emlékkel többet őrizni az itt eltöltött évekről, mindenképpen jelentkezz!
Nincs más dolgod, mint regisztrálni a fotózásra a http://nyilvantarto.ektf.hu/fotozas oldalon. A fotózás ingyenes!
A fotózást 2014. december 12-én, 09.00-tól 14.00-ig tartjuk a B épület (Egészségház u. 4.) aulájában.
Reméljük, hogy hamarosan az EKF Alumni Szervezetében üdvözölhetünk sikeresen végzett öregdiákként!

Bővebb felvilágosítást személyesen a Karrier és Öregdiák Irodában (Almagyardombi Kollégium, fsz. 2-es iroda) vagy e-mailben a dpr@ektf.hu címen kérhetsz.

Boros Csaba
Alumni koordinátor