Válaszd az Eszterházy Károly Egyetemet!

Utolsó módosítás: 2020. október 27.

Már lehet jelentkezni a 2021 februárjában induló keresztféléves képzéseinkre!

Jelentkezési határidő: 2020. november 15.

Jelentkezni ezúttal is felvi.hu E-felvételi rendszerében lehet. A jelentkezéseket 2020. november 15-én 24 óráig rögzíteni, november 20-án 24 óráig pedig hitelesíteni kell, amit legegyszerűbben Ügyfélkapun keresztül lehet.

Az Oktatási Hivatal közleménye szerint a keresztféléves eljárásban meghirdetett önköltséges alapszakokra és felsőoktatási szakképzésekre azok jelentkezhetnek, akiknek legalább érettségi bizonyítványuk van; állami ösztöndíjas és önköltséges mesterképzésekre pedig azok, akik legkésőbb 2021 januárjában megszerzik a választott képzéshez szükséges felsőfokú végzettséget.

Az Eszterházy Károly Egyetemen induló képzések:

Az Eszterházy Károly Egyetemen keresztfélévben induló mesterképzések mindegyike elérhető állami ösztöndíjas formában is!

A ponthatárokat várhatóan 2021. január 25-én hirdetik ki.

További tudnivalók és szabályok a felvi.hu oldalán olvashatók!

Kövess minket közösségi oldalainkon is!

már TikTokon is megtalálsz minket unieszterhazy néven!