Varga Jánost köszöntötték

Utolsó módosítás: 2019. november 27.

Az Állattani Tanszék főiskolai docensét, dr. Varga Jánost hetvenedik születésnapja és nyugdíjba vonulása alkalmából köszöntötték.

Az ünnepség első felében tudományos előadások hangzottak el, majd a Tanár úr kollégái, tanítványai, hallgatói és családtagjai köszöntötték őt az ezt követő fogadáson.

A hallgatóság között professzorok, kollégák és hallgatók kísérték figyelmemmel a tudományos előadásokat.

Dr. Pénzesné Kónya Erika dékán olvasta fel egy hallgató méltató levelét. Dr. Varga Jánost az Eszterházy Károly Egyetem rektora, dr. Liptai Kálmán is köszöntötte.

A köszöntést jó hangulatú fogadás és beszélgetés követte.

Ezúton kívánunk dr. Varga Jánosnak boldog születésnapot és további jó egészséget!

Szöveg és fotók: dr. Szűcs Péter