XII. Tudatosság a kommunikációban konferencia

Utolsó módosítás: 2019. május 20.

A Kommunikációs Nevelésért Egyesület, az Alkalmazott Kommunikációtudományi Kutatócsoport (EKE, Eger), a Comenius Kommunikációs Kutatócsoport (EKE, Sárospatak) és a Miskolci Akadémiai Bizottság kommunikációtudományi munkacsoportja idén 12. alkalommal rendezi meg a Tudatosság a kommunikációban című országos szakmai-módszertani tanácskozást az Eszterházy Károly Egyetemen.

A május 17-i program a médiaműveltség és médiatudatosság jegyében zajlik, de szó lesz a kommunikációs készségfejlesztés újabb kontextusairól, a tudomány- és médiakommunikációról, valamint a kommunikációs nevelés szerepéről a pedagógiai folyamatban. Míg május 18-án, a tanácskozás második napján, a digitális kompetencia és kommunikációs nevelés kérdése kerül fókuszba.

A meghívót, a részletes programot itt találja.