Pályázati eredmények - magasabb évfolyam

Utolsó módosítás: 2018. június 26.

Tisztelt Hallgatók!
Az Eszterházy Károly Egyetem felhívására, a 2018/2019. tanévre szóló kollégiumi elhelyezésre vonatkozó benyújtott pályázatokat az Egyetem Egyetemi Szociális Ösztöndíj Bizottsága (ESZÖB) megvizsgálta, és határozatot hozott. Az alábbi felületen lehet tájékozódni a döntésről:

A határozatok postázása folyamatban van. A határozat ellen annak közlésétől számított 15 napon belül jogorvoslatnak van helye. A jogorvoslati kérelmet a Hallgatói Jogorvoslati Bizottság elnökének címzetten, az Eszterházy Károly Egyetem illetékes Campus kollégiumi koordinátoránál (levelezési cím: Eszterházy Károly Egyetem Egri Campus kollégiumi koordinátor 3300 Eger, Leányka utca 6.) kell postai úton, vagy személyesen (Almagyardombi Kollégium 2. iroda 3300 Eger, Leányka u. 6.) benyújtani 1 példányban. A jogorvoslati kérelem elektronikus úton történő benyújtására nincs lehetőség! A jogorvoslati kérelem formanyomtatványa ide kattintva elérhető.

Üdvözlettel:
Lakatos Márk