Az egri csámborgó előadása

Utolsó módosítás: 2015. március 12.

A Tátra és Fátra hegységekben átélt utazásairól tartott előadást Barna Béla március 10-én a Zöld Pecsét Kávézó és Borbárban, a hely tulajdonosának meghívásával.

Az EKF Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék tanársegédje saját készítésű fotóival illusztrálta előadását, melyeket az évek folyamán több kirándulás alkalmával rögzített. A képeken az est résztvevői közül többen is viszont láthatták magukat, hiszen a jelenlévők közül sokan részt vettek már egy-egy Barna Béla által szervezett kiránduláson. Akik viszont nem jártak még a bemutatott helyszíneken, a képek által hamar kedvet kaptak, hogy maguk is ellátogassanak a hegységekbe.
Barna Béla mindenkinek jó szívvel ajánlotta, hogy látogasson el legalább egyszer a Tátrába, vagy Fátrába, ha igazán jó és izgalmas utazásra vágynak. Hozzátette, ő maga is tervezi, hogy a jövőben még elutazik a Tátrába olyan helyekre, melyeket eddigi túrái során még nem sikerült bejárnia.

Szerző: Hreskó Szonja
Fotó: Víg Lajos