Báthory-Brassai Konferencia-sorozat (BBK)

Utolsó módosítás: 2016. január 25.

Az Óbudai Egyetem, az VI. Magyar Világtalálkozó és a Mikes-Jósika Alapítvány idén is megszervezi az immár hagyományossá vált Báthory-Brassai Konferencia-sorozat (BBK) 7. rendezvényét, amelynek témája a „KÁRPÁT-MEDENCEI VERSENYKÉPESSÉG”.

• Helyszín: Óbudai Egyetem, 1084 Budapest VIII. ker., Tavaszmező utca 14-18.;
• Időpont: 2016. május 19-20, csütörtök-péntek, 9:00 órai kezdettel.
A BBK nem egy klasszikus értelemben vett szűk tudományos rendezvény, hanem egy multidiszciplináris konferencia, ahol a Kárpát-medencei magyar életminőség jobbulásához hozzájáruló minden szakma jelen kell legyen.
A 7.BBK.2016.-en a részvétel mindenki számára ingyenes, az előadóknak a fogadás is. Utazás, szállás magán szervezésben történik. Tervezünk egy on-line ISBN számmal ellátott, MTMT adatbázisban meghivatkozható Tanulmánykötetet idén is.
Előadásra jelentkezés határideje 2015.03.28., 10-30 soros kivonattal és kitöltött jelentkezési űrlappal e-mailben mindkét címre: Dr. Tuzson Tibor, SzB elnöke: bbk@alfanet.eu és Marosné Kuna Zsuzsa, SzB tag: marosnekunazsuzsa@gmail.com.

További információk a honlapon: http://www.bbk.alfanet.eu/

Tisztelettel,

Dr. Tuzson Tibor, BBK SzB elnöke