Mutasd a prezentációdat megmondom ki vagy

Utolsó módosítás: 2017. március 10.

Közösségi TDK rendezvény a GTK-n

A mai napon 2016. 03. 08-án került megrendezésre az egyetemen az első TDK rendezvény melynek megnevezése "Mutasd a prezentációdat megmondom ki vagy." . Ennek az alkalomnak a keretein belül lehetőséget biztosítottunk azon hallgatóknak, akik képviselni fogják neves egyetemünket az OTDK konferencián. Ezenkívül lehetőséget adtunk olyan hallgatóknak is, akik ugyan nem készítettek még ilyen dolgozatot viszont remélhetőleg kedvet kapnak a későbbiekben, hogy ők is megmérettessék magukat..
Az országos konferencián résztvevő versenyzőinknek a szakmai zsűri nagyon hasznos tanácsokat adott ahhoz, hogy minél magasabb színvonalú előadásokat tudjanak prezentálni. Meglehetősen jó hangulatban telt a rendezvény, és reméljük, hogy a következő félévben már többen mérettetik meg magukat.