PÉNZÜGYI ESETTANULMÁNY VERSENYEN A GYÖNGYÖSI CAMPUS

Utolsó módosítás: 2017. február 20.

Sikeresen szerepeltek hallgatóink Győrben a XV. Országos Pénzügyi Esettanulmányi Versenyen!

Közgazdász Szakkollégiuma és Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kara 2017. február 10-12 között megrendezett XV. Országos Pénzügyi Esettanulmányi Versenyén.
Az országos megmérettetésű versenyben megjelent 15 csapat közül a 6. helyen végzett csapatunk. A versenyre egyetemi karonként csak egy csapat jelentkezhetett.

Részvevő diákok: Fekete Csilla, Faragó Csaba, Őszi Noémi, Czibolya Bernadett.

Felkészítő tanárok: Dr. Baranyi Aranka, Dr. Bakos-Tóth Eszter, Rékasi Róbert, Csernák József

Őket kísérő tanárkollégánk, Csernák József pedig az előzsűri munkájában vett tevékenyen részt.
A végső megmérettetésen 7 tagú, vállalati szférából érkező zsűri döntött a helyezésekről.

További részletek a versenyről
az alábbi linken elérhető programfüzetben: Letölthető dokumentum

A versen eredménye:
1. Babes-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar
2. Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar
3. Budapesti Corvinus Egyetem, Befektetések és Vállalati Pénzügy Tanszék
4. Miskolci Egyetem, Gazdaságtudományi Kar
5. Széchenyi István Egyetem, Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar
6. Eszterházy Károly Egyetem, Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar, Üzleti Tudományok Intézete
7. Budapesti Gazdasági Egyetem, Pénzügyi és Számviteli Kar
8. Budapesti Gazdasági Egyetem, Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar, Módszertani Intézeti Tanszéki Osztály
9. Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem