Elismerésben részesültek a GTK kollégái és hallgatója

Utolsó módosítás: 2016. február 15.

Az intézmény 2015. évi zárórendezvényén és a februári diplomaosztón elismerésben részesültek kollégáink és hallgatónk.

A decemberi rendezvényen Eszetrházy emlékéremmel ismerték el dr. Tóthné Igó Zsuzsanna mestertanár munkáját, míg a GTK Kari Tanácsa Wekerle Sándor nívódíjjal jutalmazta dr. habil. Széchenyi Ágnes főiskolai tanárt és Varga Tamásné tanszéki ügyintézőt.

A hallgatók köréből a Wekerle Sándor nívódíjat Katona Franciska Dorina turizmus-vendéglátás szakos hallgató érdemelte ki. A díjának átadására a februárban megrendezett diplomaosztó díszünnepélyen került sor, ahol Dr. Kozák Anita, a Közgazdaságtan és Jog Tanszék adjunktusa, az Eszterházy Károly Főiskola Tudományos Publikációs Díját kapta kiemelkedő tudományos munkásságáért.

Kollégáinknak és hallgatónknak szívből gratulálunk!