Minisztériumi különdíj a Politológia Tanszéken

Utolsó módosítás: 2015. április 20.

Folytatódnak hallgatóink sikerei a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

A Had- és Rendészettudományi Szekciót a Szent István Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kara rendezte Gödöllőn 2015. április 15-17. között. A zsűrinek nem volt könnyű dolga, a helyezések között csupán fél pontnyi különbségek voltak. Nagy Bianka nemzetközi tanulmányok BA szakos hallgatónk a Honvédelmi Minisztérium társadalompolitikáért felelős helyettes államtitkárának különdíját nyerte el A NATO bővítéseinek esélyei a posztszovjet térségben című tudományos munkájáért. Előadását és aktualizált dolgozatát a bíráló bizottság kiemelkedő teljesítményként értékelte. Konzulense Dr. Varga György nagykövet, a Politológia tanszék főiskolai docense, a posztszovjet térség külpolitikai, biztonságpolitikai szakértője volt.

A kiváló kutatómunkáért és témavezetésért ezúton is gratulálunk!