NŐK ÉS AZ EGYENLŐ BÉREZÉS HELYZETE MAGYARORSZÁGON

Utolsó módosítás: 2016. március 30.

2016. március 24-én Budapesten a Nők a Holnapért Alapítvány által szervezett „Nők és az egyenlő bérezés helyzete Magyarországon” című konferencián vett részt felkért szakértőként Matiscsákné dr. Lizák Marianna oktatónk. Prof. dr. Nagy Beátával, a Corvinus Egyetem egyetemi tanárával beszélgetett „ A férfiak és nők egyenlő díjazásának átláthatósága, bér rés és önbizalom” témáról.

Nők a Holnapért Alapítvány által tartott „Nők és az egyenlő bérezés helyzete Magyarországon" című konferencia programja

8.30- 9.00 Regisztráció teával, kávéval és sütivel.
9.00-9.10 Alapítvány nevében bevezetőt mond: Szabó Zsóka elnök

Pódium beszélgetések

9.10-10.00 „ A férfiak és nők egyenlő díjazásának átláthatósága, bér rés és önbizalom"Részvevők:prof. dr. Nagy Beáta Corvinus Egyetem egyetemi tanár
Matiscsákné dr. Lizák Marianna Eszterházy Károly Főiskola, oktató