SIKERESEN HABILITÁLT A GYÖNGYÖSI CAMPUS OKTATÓJA

Utolsó módosítás: 2016. szeptember 20.

2016. szeptember 15-én, 15.00 órakor került sor Dr. Demszky Alma magyar és német nyelvű habilitációs előadására az Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Karán.

A habilitációs (tantermi) magyar nyelvű előadás a „Tudás szerepe a posztmodern társadalmakban" címet viselte, majd a témát a jelölt német nyelven mutatta be.

Dr. Demszky Alma a Gazdaság és Társadalomtudományi Kar Üzleti tudományok Intézetének (Gyöngyösi Károly Róbert Campus) főiskola docense, tudományos igénnyel ismertette a tudás és a posztmodern társadalom kapcsolatának problémaköreit. A habilitációs bizottság döntése értelmében az előadás értékelése összességében 100% volt.