Tanulmányi kirándulás a ZF Lenksysteme Hungária Kft-nél

Utolsó módosítás: 2015. április 02.

2015. március 25-én az emberi erőforrások szakos hallgatók tanulmányi kirándulás keretén belül meglátogatták az egri ZF Lenksysteme Hungária Kft-t. A cég immáron a Bosch csoport tagjaként, április 1-jétől Robert Bosch Automotive Steering Kft-ként folytatja munkáját, amely teljeskörű jogutódként működik majd a jelenlegi telephelyeken.

A látogatás során a HR osztály képviseletében Nagy Anita és Farkas Emese (volt emberi erőforrások BA szakos hallgatónk) a vállalat HR részlegének tevékenységéről és feladatairól, majd Csáki Tamás, informatikai vezető ezen feladatok informatikai hátteréről tartott előadást. A prezentációk során lehetőségük volt a hallgatóknak leendő szakmájuk jeles szakembereinek kérdéseket is feltenniük. A tanulmányi kirándulás egy érdekes és nagyon informatív gyárlátogatással zárult.
Ezúton is köszönjük a cég jeles képviselőinek, hogy színvonalas előadásaikkal bővítették hallgatóink szakmai látókörét!