Tanulmányi kirándulás az Aventics Hungary Kft-nél

Utolsó módosítás: 2015. március 25.

2015. március 10-én a (többségében) emberi erőforrások szakos hallgatók tanulmányi kirándulás keretén belül meglátogatták az egri Aventics Hungary Kft-t (korábban Bosch Rexroth Pneumatika Kft-t).

A kirándulás célja kettős volt. Egyrészt egy rövid, de annál tartalmasabb üzemlátogatáson vettek részt hallgatóink, ahol megismerkedhettek, egy a XXI. század technológiájával dolgozó multinacionális cég termékeivel és technológiáival.
Másrészt a vállalat bérszámfejtéséről és annak informatikai háttértámogatásáról kaptak információkat Király Zsuzsanna, bérszámfejtő tartalmas és érdekes előadásának jóvoltából. Ezúton is köszönjük az előadó – immár évek óta igen magas színvonalon végzett – munkáját és a vállalat nyitottságát és fogadókészségét, mellyel hozzájárulnak hallgatóink szakmai fejlődéséhez.