Fákat nyertek az Eszterházy Károly Egyetem hallgatói

Utolsó módosítás: 2019. november 27.

A Diákhitel Központ "Nyerj 50 fát az egyetemednek!" nyereményjátékán Hallgatóink is nyertek.

A szomszéd Campus mindig zöldebb? "Nyerj 50 fát az egyetemednek!" felhívással hirdetett nyereményjátékot október elején a Diákhitel Központ a felsőoktatási intézmények számára. A kezdeményezés célja az volt, hogy felhívják a figyelmet a klímaváltozásra és megerősítsék a környezettudatos gondolkodásmódot. Az Eszterházy Károly Egyetem másodikként nyerte a fákat, így a Leányka úti Campuson és a Botanikus kertben 30 fát ültetett el Dr. Jana Táborská botanikus és Pénzesné Dr. Kónya Erika TTK dékán koordinálásával a Diákhitel központ és november 26-án ünnepélyes keretek között fát ültetett Magyar Péter vezérigazgató, Dr. Pajtókné Dr. Tari Ilona rektorhelyttes, Bíró Balázs, a Hallgatói Önkormányzat elnöke és a Hallgatói Önkormányzat képviselői.

A fákat köszönjük a Hallgatóknak és a Diákhitel Központnak!