Ingyenes érettségi előkészítők 2020-ban

Utolsó módosítás: 2019. december 02.

Az Eszterházy Károly Egyetem 2020-ban januártól-április végéig heti rendszerességgel ingyenes érettségi felkészítőket szervez egri és gyöngyösi helyszínen középiskolás diákok számára emelt és közép szinten egyaránt. A foglalkozásokat a tantárgyakat gondozó tanszékek egyetemi oktatói tartják, előreláthatólag péntek délután, esetleg szombat délelőtt.

Választható tantárgyak:

• angol nyelv
  • biológia
  • fizika
  • földrajz
  • informatika
  • kémia
  • közgazdaság ismeretek
  • magyar nyelv és irodalom
  • matematika
  • mezőgazdaság ismeretek
  • német nyelv
  • társadalomismeret

A felkészítőkre 2019. december 1. és 2020. január 15. között ezen az űrlapon lehet regisztrálni.